Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
4 000 kr 2019-04-16 12:01:18 85706

Auktionsnr: 8 226

Varunr: 1 537 903

Musikinstrument

Gitarrer

Elgitarr Gibson Les Paul Gothic Seymoure Duncan snr 017470677 made in USA, från år 2007, saknar plektrumskydd, ställvis slitage och repor på kropp, klistermärken, limrester, med mjukt fodral

4 000 kr

Klubbad till budgivare: 85706

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.