Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
225 kr 2019-05-14 12:51:12 15366
200 kr 2019-05-14 03:29:54 10211

Auktionsnr: 6 273

Varunr: 1 545 363

Glas

Övrigt

Karaff med propp Kosta Boda Gunnel Sahlin, gul, höjd: 23cm, signerad och numrerad 89263

225 kr

Klubbad till budgivare: 15366

Valuta