Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
750 kr 2019-05-17 19:55:52 58052

Auktionsnr: 8 152

Varunr: 1 546 820

Musikinstrument

Träblås

Bjarton aukustisk gitarr bruksslitage samt repor i lacken med axelrem i hårt fodral FX cases

750 kr

Klubbad till budgivare: 58052

Valuta