1001 - 1020 av 1 020
1...495051 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 maj 2019

Klubbad för

Ring med mabepärla 18K Ø17¼ brv 9,3g, skev skena

Utrop: 2 400 kr

Halskedja 14K 50,5cm 1,6g, små skador

Utrop: 425 kr

Hänge med stenar 14K 0,6g

Utrop: 150 kr

Ring med stenar 14K Ø17¾ 1,5g

Utrop: 400 kr

Örhängen ett par med stenar 14K 2,2g

475 kr

Utrop: 600 kr

Armring trefärgad ihålig 18K Ø5,2-6cm bredd 1,2-2cm 52,9g

Utrop: 19 400 kr

Armband Figaro 18K 19cm 27,3g

Utrop: 10 000 kr

Halskedja Figaro 18K 50cm 52,7g

Utrop: 19 400 kr

Armband 18K 21,5cm 16,6g

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Collier trefärgad med krucifix 18K 64cm16,7g, hängdelen 11,5cm, inget lås

Utrop: 6 200 kr

Ring med stenar i metall Ø18¾ 3,5g, hack och skrapmärke i skenan

Utrop: 50 kr

Ring 18K Ø18 2,9g, skadad skena

Utrop: 1 000 kr

Ring graverad och skadad 14K Ø21½ 3,3g

Utrop: 850 kr

Halskedja, Wiwen Nilsson, stavlänk S925 43cm 65,9g, stämplad C9 = 1953, bruksslitage

7 900 kr

Utrop: 9 500 kr

Armband, Wiwen Nilsson, stavlänk, S925 18,5cm 27,9g, stämplad D9 = 1954, bruksslitage

Utrop: 4 000 kr

Armring tvåfärgad 18K Ø5,6cm 16,0g

Utrop: 5 800 kr

Halsband Ankar 18K 54cm 47,8g (densitet 15,2)

Utrop: 21 500 kr

Ring med sten 18K Ø17 5,5g, skev

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K Ø17 8,4g, genombrutet mönster, borstad/blank med text LOVE

Utrop: 4 400 kr

Ring med diamant 1xca0,14ct inneslutningar 18K Ø17½ 6,9g

Utrop: 3 900 kr