1441 - 1446 av 1 446
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 juni

Klubbad för

Samsung Galaxy S8 modell SM-G950F 64GB Midnight black, snr rf8k523fxha IMEI 358138090944204

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Digitalkamera Sony Cyber-shot DSC-HX300 50xoptic zoom, snr 2958156, med laddare, manual, HDMI-kabel, väska i box

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Samsung Gear S3 Frontier smartwatch 4GB, modell SM-R760 space gray, snr R5AJ20ABVBF, med laddare i box

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Dobro resonatorgitarr från 1980 snr 1150 0B, repig baksida, i hårt case OBS! Visas och hämtas i butiken i Borås

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster reissue '62 Surf green, snr V022595, delvis missfärgad baksida, tillverkad i USA, i hårt case. OBS! Visas och hämtas i butiken i Borås

11 200 kr

Utrop: 10 800 kr

Elgitarr Fender Stratocaster 25'th Anniversery 1954-1979 Porsche Silver, made in USA, repor på kropp och slitage på cutaway snr 253932, i hårt case OBS! Visas och hämtas i butik i Borås

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr