Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
2 500 kr 2019-07-02 15:54:05 151960

Auktionsnr: 8 143

Varunr: 1 557 274

Musikinstrument

Gitarrer

Akustisk gitarr Yamaha Compass, modell: CPX700II BL, med mikrofon, Sn: HHN201097 tillverkad i Kina, repor och stötskador i lack, i mjukt fodral

2 500 kr

Klubbad till budgivare: 151960

Valuta