1501 - 1517 av 1 517
1...747576 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juli 2019

Klubbad för

Väggur Förgylld med pendyl (nyckel), skador i förgyllningen skadad detalj . Ej på visning

Utrop: 300 kr

Smycken Övrigt

Halsband Pansar S925 3,2g 39cm

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Halsband Pansar 2,0g 41,5cm

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Halsband S925 5,5g 41cm

Utrop: 100 kr

Smycken Övrigt

Halsband Pansar S925 3,3g 46,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Halsband Ärtlänk S925 2,3g 40cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Halsband Venezia S925 2,1g 42cm

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Halsband Pansar S925 1,6g 35,5cm

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S925 2,7g med berlocker

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 1,0g katter med sten

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,3g Katt med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,6g sköldpadda

Utrop: 75 kr

Hänge S925 1,3g delfin

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,0g Hjärta

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,0g Ängel

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti Silver S925 44,6g defekt med stenar

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 18K 0,3g Elefant

Utrop: 200 kr