1441 - 1451 av 1 451
1...717273 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juli 2019

Klubbad för

Målning, Lindorm Liljefors, akvarell, 28x21cm, med ram 32x26,5cm, målning lös i ram

Utrop: 1 100 kr

Målning, Eric Schmidt-Schaller, "Vallentunasjön (ca 1951)", akvarell, 28,5x20cm, med ram 36,5x28,5cm, målning sitter löst i ram, skador på ram

Utrop: 750 kr

Akustisk gitarr, Cataluña SGN-C81, made in China, ligger i mjukt fodral, brukslitage

300 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr, Yamaha C45, made in Indonesia, ligger i mjukt fodral, bruksslitage

Utrop: 550 kr

Suunto Essential Stone Ø49mm snr:1509101816 digital, tygarmband, box och manual, batteribyte krävs

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Yamaha ERG 1216, snr: Y0609, made in china, axelrem, utan svajarm, ligger i mjukt fodral, trasig dragkedja i fodral, bruksslitage, kabel

Utrop: 800 kr

Klockor Gucci

Gucci Dive YA136204 Ø45mm quartz datum gummiarmband snr:16661757 i box

2 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, snr: MZ6080118, made in Mexico, ligger i mjukt fodral, fodral trasigt invändigt, större stötskada nertill på gitarr

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Akustisk gitarr, Fender Kingman SCE nat, snr: 06017725, med mic, Made in Korea, ligger i mjukt fodral, fodralet passar ej gitarren, bruksslitage

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Laptop MacBook Pro 15" Retina mit 2014 processor:2,8 Ghz, intel core i-7, 16GB, snr:C02P50FKG3QG lösenord: 1234, buckla på ovansidan, repig skärm, engelskt tangentbord, saknar laddare

Utrop: 4 800 kr

Surfplatta Ipad Pro 2016 A1652 grå 256GB 12,9" IMEI:353303072214191 i fodral, laddare saknas, repor på skärmen och baksida, kantstött

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr