Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
200 kr 2019-07-30 17:11:37 38687

Auktionsnr: 6 329

Varunr: 1 566 534

Övrigt

Övrigt

Spegel med förgylld ram, visst slitage, mått: 42x99cm. OBS: Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

200 kr

Klubbad till budgivare: 38687

Valuta