41 - 60 av 1 150
1234...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 augusti 2019

Klubbad för

Armband med tigeröga S925 71,7g 19cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S925, Armband skadat samt halskedja skadat lås 57,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Bordsgaffel 2st modell gammal fransk S830 18cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Bordsknivar 5st modell gammal fransk S830 ( blad i rostfritt) Brv 283g 21,5cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja med hänge S925 Georg Jensen 3,6g Kedja 23,5cm, Hänge 1,8cm med tillhörande etui

375 kr

Utrop: 425 kr

Ring med lila sten 14K 3,8g ?17 bucklig skena

Utrop: 1 100 kr

Klockor Eterna

Eterna 18K 34mm quartz, går ej, graverad boett, flexband i stål, datum, repig brv 51,6g

2 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Seiko Sportsmatic deluxe, quartz, dag, datum med flexband i stål, 35mm boettnr 5005215, brv 77,9g

Utrop: 1 500 kr

Griffin Emblem Refnr: RG1052-1, automatic, stål, läderarmband, numrerad upplaga 042-100 med box

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Omega, 18K, quartz, med romerska siffror, armlänk 18K med viklås, brv 59,3g

16 600 kr

Utrop: 20 000 kr

Solglasögon Ray Ban Olympic Games 1994/1996 svarta bågar samt glas i fodral

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring 23K 5,2g Ø18 graverad

Utrop: 2 400 kr

Halskedja Ankar 14K 2,8g 42,5cm

Utrop: 800 kr

Ring slät 14K 4,1g Ø17 1/4

Utrop: 1 200 kr

Ring slät 14K 4,1g Ø17 1/4

Utrop: 1 200 kr

Brosch med pärlor 18K 2,4g 3,2cm

Utrop: 850 kr

Brosch med pärlor samt sten 18K 2,3g 4,0cm

850 kr

Utrop: 850 kr

Ring med rosa sten 18K 4,1g Ø17 3/4 (skador på sten)

Utrop: 1 500 kr

Ring slät 18K 3,7g Ø18 1/2

Utrop: 2 100 kr

Ring slät 18K 4,9g Ø19 1/2 graverad

Utrop: 1 800 kr