1301 - 1310 av 1 310
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 augusti 2019

Klubbad för

Berlocker 3st Pandora S925 11,0

Utrop: 275 kr

Halskedja Ankar S925 54cm 89,8g

550 kr

Utrop: 700 kr

Armband Ankar S925 22,5cm 33,1g

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 5st modell Sachsisk 119mm S830

300 kr

Utrop: 350 kr

Ring med sten Ø18½, Hänge med sten S830 6,2g, små skador på stenen i ringen

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Högtalare Bang & Olufsen, BEOPlay A1, ljusgrå, ca Ø13,0cm, bluetooth, portabel, läderrem, laddare, bruksanvänd

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Musik

Hörlurar, Bose Quiet Comfort 35, trådlösa, bluetooth, med laddare, usb-sladd, i fodral

1 700 kr

Utrop: 1 300 kr

Samsung Galaxy S9+, modell: SM-G9600, 64GB, IMEI: 358616545658289, IMEI 2: 358616545658321, med hörlurar, laddare och kartong. Återställd

3 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Sony Xperia XZ, modell: F8331, IMEI: 352632 084744154, lösenord: N, med laddare och kartong, ej tömd efter tidigare användare, bruksslitage

900 kr

Utrop: 50 kr

MacBook Pro 15" Retina, 10.14.4, processor: 2,2 GHz, intel core i7, 16GB, snr: C02SQ13YG8WL, med laddare, i mjukt fodral, bruksanvänd, fabriksåterställd.

6 600 kr

Utrop: 6 000 kr