Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 283

Varunr: 1 520 655

Silver

Kanna

JOACHIM FLODIN, gräddkanna, silver, invändigt förgylld, med hänkel, godronnerad, Stockholm 1828, vikt 92,5 g, mindre bucklor, monogram i botten.