Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 93

Varunr: 1 554 911

Silver

Övrigt

CHRISTOFFLE, champagnekyl för halvbutelj, nysilver, insats med slipat glas, diameter 13 cm, höjd 13,5 cm, glasinsats med nagg och mindre skador.