121 - 134 av 134
1...567 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 20 juni 2019

Klubbad för

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, W1345, VNAS, Bausch & Lomb, bågar i gulmetall, svarta glas, etui.

800 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, VERSACE, Mod. 4220 967/2L, brunmelerade bågar, brun glas, etui.

650 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 1839/F/S, vita bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.

550 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior 012/S 10GN, 62 13, svarta bågar, svarta glas, etui, ytterkartong

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, SAINT LAURENT, YSL, 2162/S, 73 12, bruna bågar, bruna glas.

400 kr

Utrop: 450 kr

Mynt Svenska mynt

MYNT, 23,42K guld, Dukat, Karl XII, kvalité ca 1/1+, diameter 22 mm, vikt 3,46 g, hängd?.

14 400 kr

Utrop: 10 400 kr

Mynt Svenska mynt

5 MYNT, 21,6K guld, 20 Kr 1889, 3 st 10 Kr 1874-1901, 5 Kr 1920, kvalité ca 1+ - 01, total vikt 24,6 g.

Utrop: 11 400 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, 18K guld, Nordstjärneorden, emalj, vikt 13,1 g, något skadat originaletui, band.

Utrop: 3 400 kr

Medaljer Ordenstecken

RIDDARTECKEN, 18K guld, Vasaorden, emalj, miniatyr i silver och färgband, originaletui, total vikt med band 28,1 g, varav riddartecknet med band står för 20,4 g.

Utrop: 3 600 kr

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, bågar i gulmetall, brunt tonat glas, Z0339U, putsduk, etui, repor, skruvar ej original.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Kuriosa Nautica

NAUTICA, mässing, vridfunktion. "Columbus 1492"

375 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstuck, reservoarpenna,14k stift, svart resin, vitmetall, liten skada på locket.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, vintage, svart präglat läder, 4st kotokortsfack mynt, sedel, 11x9cm, slitage.

Utrop: 450 kr

Kläder Jackor

TRENCHCOAT, MULBERRY, beige, stl 44, skölpaddsmönstrade knappar, 100% bomull.

800 kr

Utrop: 900 kr