1 - 20 av 272
123...14 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 18 juli

Aktuell budnivå

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Golden Arrow, monogram canvas, brunrött läder, 30x22x18 cm, lås samt nycklar, dustbag.

7 000 kr

Utrop: 7 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, CÉLINE, Luggage, duo color, blått läder, brunt läder, 31x29x16cm, dustbag, bruksslitage.

5 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, FENDI, ponnykinn i brunt, gult, grått, brunt läder, 36x27x12cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 4 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, CHANEL, Maxi Flap bag, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 33x23x9cm, hologram saknas, cert, dustbag, kartong (skadad), bruksslitage på läder,

Inga bud

Utrop: 24 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, CHANEL, Singel Flap bag, svart quiltat lammskinn, detaljer i gulmetall, 22x12x6,5cm, dustbag, saknar hologram, dustbag.

10 800 kr

Utrop: 9 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull PM, Damier Ebene, 28x22x12cm, inner pochette, dustbag, kvitto.

5 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 35, damier azur, 35x22x19cm, lås nyckel saknas.

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Portefeuille Josephine, monogram canvas, röda detaljer, 19x10cm, 4 kontokortfack, mynt sedel, pochette.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

VÄSKA, MULBERRY, Oversize Alexa, svart läder, mässingsfärgde detaljer, 35x26x14cm, slitage på hörn.

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MULBERRY, svart läder, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, 19x10cm.

850 kr

Utrop: 900 kr

Lägg bud

VÄSKA, MIU MIU, grått läder, krackelerad lack, detaljer i gulmetall, 34x25x11cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Inga bud

Utrop: 2 700 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, sneaker i vitt läder, stl 36½, skopåsar, hjärta.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

Lägg bud

VÄSKA, MULBERRY, Willow, mörkbeige läder, detaljer i gulmetall, avtabag pochette, 35x27x17cm, dustbag, kartong.

Inga bud

Utrop: 5 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, BALENCIAGA, City, ljusbeige krackelerat läder, detaljer i gulmetall, 38x24x14cm, dustbag.

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, Zippy, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 19x10cm, 8st kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.

6 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Scarfs

SCARF, ALEXANDER McQUEEN, Scull, 100% chiffongsiden, 120x105cm, svart, gul.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Scarfs

SCARF, ALEXANDER McQUEEN, Scull, 100% chiffongsiden, 120x105cm, beige, rosa.

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Kläder Skor

SKOR, YSL, beige, knutar, stl 37, klack 12cm.

Inga bud

Utrop: 800 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, canvas, 25x15x7cm, dustbag.

3 300 kr

Utrop: 3 200 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Malesherbes, monogram canvas, 25x20x6cm, dustbag.

3 800 kr

Utrop: 3 900 kr

Lägg bud