1601 - 1620 av 1 634
1...808182 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 september 2019

Klubbad för

Parti Silver S835 defekt 0,5g

Utrop: 50 kr

Skedar 6st S830 184mm graverade 239,2g

Utrop: 900 kr

Sked S830 Olga 220mm graverad 75,2g

250 kr

Utrop: 300 kr

Serveringsgaffel S830 Olga 210mm 76,8g

350 kr

Utrop: 300 kr

Skedar 5st S830 130mm 94,2g

Utrop: 375 kr

Armbandsur Certina DS podium chronograph datum 1/100 sec Limited edition 0083/5000 quartz stål snr:14BC1047881 refnr:C001.647.17.207.10, i box med certifikat och extra länkbit

3 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Armbandsur Omega Seamaster Ø36mm manuell skadad urtavla läderarmband

Utrop: 2 400 kr

Armbandsur Zenith Sporto manuell Ø34mm snr:9183438 läderarmband smutsig urtavla, bruksslitage, repor på glas

Utrop: 4 600 kr

Klockor Atlantic

Armbandsur Atlantic Seashark quartz kronograf datum Ø44mm refnr:88485 stål med stållänk, kronografen återställer ej korrekt

Utrop: 3 400 kr

Armbandsur Jaeger le Coultre Memovox Ø36mm manuell datum 18K/stål snr:1608606 refnr:741.012.5 alarmfunktion ej originalarmband saknar certifikat bruksslitage urtavla lätt skadad

Utrop: 22 000 kr

Kamera Nikon D600 med objektiv Nikon 1:14G 50 mm snr:6042334 med laddare bruksslitage gummilock i botten saknas

Utrop: 8 500 kr

Elgitarr Epiphone Nighthawk Custom Reissue snr:11092310169 volymskruv lös glapp i kontakt, i mjukt skadat fodral

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr Yamaha F310P akustisk snr:OPP015431 tillverkad i Indonesien med extra strängar i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 14K graverat 9g

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K graverad 3,4g

Utrop: 1 400 kr

Bestick S830 129mm 12,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Bestick S830 116mm graverat 15g

50 kr

Utrop: 75 kr

Gafflar 2st S830 116mm i förpackning 22,6g

Utrop: 100 kr

Såsslev S830 430mm handtag i silver graverad i förpackning 130,2g

325 kr

Utrop: 200 kr

Slev S830 223mm i förpackning 63,9g

300 kr

Utrop: 125 kr