81 - 100 av 230
1...456...12 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 september 2019

Klubbad för

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Gabriella, TF 362, 59 16, svarta bågar, svarta glas, repor, etui, ytterkartong.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Escrime, guld/lila bågar, bruna glas, etui, ytterkartong.

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 3583/S, 34VCC, 57 14, grå, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GC004/N/S, 52 19, lila bågar, svarta glas, etui.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, gulmetall, läder detalj, originalask, dustbag.

650 kr

Utrop: 350 kr

Accessoarer Nyckelringar

650 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, mörkbrunt läder, 36x25x15xm, lås saknas, dustbag.

3 900 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, LOEWE, Barcelona Large, svart kalvläder, detaljer i gulmetall, 28x17x9cm, dustbag,

Utrop: 14 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x28x16cm, innerpochette, från år 2017.

7 200 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 44, Bandouliere, monogram canvas, 45x26x20cm, avatgabar axelrem, hänglås samt nyckel, adresstagg, slitage.

4 500 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, crossbody, monogram canvas, 26x20x6cm, dustbag, vintage.

2 500 kr

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Florentin, monogram canvas, 16x10x4cm, två remmar medföljer, dustbag,

4 600 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, monogram, canvas, 23x14x3cm, slitage på axelrem, dustbag.

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Epi, svart läder, 24x13x2cm, dustbag, slitage på axelrem,

2 000 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, svart tyg med monogram, svart läder, detaljer i gulmetall, 22x14x3cm, dustbag, slitage,

Utrop: 900 kr

VÄSKA, MULBERRY, marint läder, detaljer i blekt gulmetall, 34x32x15cm, avtagbar axelrem, slitage.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, HERMÈS, vintage, vinrött läder, detaljer i gulmetall, 35x25x11cm.

3 300 kr

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, COACH, brunt läder, detaljer i vitmetall, 31x35x14cm.

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, bucket, brunt präglat läder, 30x35x15cm, dustbag, slitage.

1 100 kr

Utrop: 900 kr

ARMBAND, LOUIS VUITTON, Cuir Glace, brunt läder, längd 40cm, originalask.

800 kr

Utrop: 900 kr