Laddar...

Aktivera zoom-läge

Skick

Urverk 7/10
Urtavla 9/10
Boett 7/10
Länk 6/10

Expertens bedömning:   8/10

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 62

Varunr: 1 585 697

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Day-Date, Chronometer, Ref nr. 118366, Serie nr. P907671, Cal 3155, Verk nr. 3 8758807, Boett nr. 2096, herrur, 36 mm, platina, automatisk, safirglas (repor/nagg), dag, datum, krans med baguetter (24 st. TW/VVS, ca 3,42 ctv), Presidentlänk, viklås, Ref nr. 83856-DE8/AB, totalvikt 234,6 gram, ca 2001, box, ytterkartong.

Fördjupad information
Skick

285 000 kr

Klubbad till budgivare: 190268

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.