Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
1 400 kr 2019-10-24 12:58:45 11856

Auktionsnr: 292

Varunr: 1 571 864

Smycken

Armband

ARMBAND, sterlingsilver, 66 ovalslipade flerfärgade behandlade safirer ca 11,00 ctv, längd 19 cm. vikt 22,0 g, flera med nagg och slitage.

1 400 kr

Klubbad till budgivare: 11856

Valuta