121 - 140 av 171
1...6789 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 9 januari 2020

Klubbad för

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Sirius 50, monogram canvas, 50x35x15cm, adresstagg, lite fläckigt foder, från 1992.

Utrop: 4 200 kr

KÄPP, svartmålat trä, handtag i vitmetall med teleskop , längd 95 cm.

375 kr

Utrop: 350 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, monogram canvas, 55x30x25cm, adresstagg, lås, nyckel saknas.

4 600 kr

Utrop: 3 500 kr

KÄPP, skaft i svartmålat trä, handtag i vitmetall, längd 95 cm.

Utrop: 300 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette Khazan, grön taiga läder, 38x32 x8cm, ett stort fack, slitage.

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Taiga, vinrött läder, 38x28x4cm, lagning/slitage på handtag

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Epi, grönt läder, 53x26x23cm, liten lagning, fläckar.

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, DUNHILL, canvas, brunt läder, 45x24x21cm, slitage.

750 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Övrigt

SKOPÅSE, LOUIS VUITTON, tillbehör till Garment bag, brun nylon, 50x35cm, slitage på fodret.

Utrop: 550 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, LOUIS VUITTON, 100% ull, 180x35cm, Damier Graphite, svart grå rutig.

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

RESVÄSKA, BRUNELLO CUCINELLI, blått filttyg, mörkbrunt läder, 50x26x24cm, avtagbar axelrem, fälls ut till en resegarderob med 2 klädhängare,

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Mynt Svenska mynt

3 MYNT, silver, 1 kr 1880 ca 1/1+, 1 kr 1937 med spräckt MM G ca 01, 2 kr 1910 med förskjutet MM ca 1, total vikt 29,8 g.

550 kr

Utrop: 350 kr

PRYDNAD, mässing. trä, känguru med unge, längd 32 cm, höjd 24 cm.

Utrop: 1 700 kr

Mynt Utländska mynt

2 MYNT, silver, Morgan Dollar, 1878 ca 1+ samt 1880 ca 1/1+, USA, total vikt 53,3 g.

350 kr

Utrop: 400 kr

SEXTANT, mässing, storlek 13 x 13 cm, vikt 318 g, träetui.

1 600 kr

Utrop: 350 kr

KOMPASS, solur, mässing, diameter 7 cm, vikt 131 g.

425 kr

Utrop: 300 kr

KOMPASS, mässing, solur, "The mary rose", diameter 7 cm, vikt 199 g.

800 kr

Utrop: 250 kr

KOMPASS, ben, etsning, ask 7 x 6,5 cm, vikt 138,5 g.

850 kr

Utrop: 650 kr

KIKARE, mässing, längd 11 cm.

325 kr

Utrop: 350 kr

KOMPASS, mässing, spegel i lock, diameter 6 cm.

375 kr

Utrop: 300 kr