Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2 307

Varunr: 1 599 949

Konst

Måleri

Tavla, Bror Jönsson olja på pannå signerad: B Jönsson i ram (lös) tejpad baksida 23x40,5cm

75 kr

Klubbad till budgivare: 176885

Valuta