Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2 308

Varunr: 1 599 950

Konst

Måleri

Tavla Bror Jönsson olja på pannå signerad: B Jönsson i ram (lös)40x23,5cm

75 kr

Klubbad till budgivare: 176885

Valuta