Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
3 700 kr 2019-11-27 10:05:34 125580

Auktionsnr: 6 060

Varunr: 1 600 009

Konst

Övrigt

Philip von Schantz (1928-1998), grafiskt blad, svarta vinbär, signerad och daterad 83, numrerad 13/190, inramad, 65x52cm (inklusive ram)

3 700 kr

Klubbad till budgivare: 125580

Valuta