Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
25 kr 2019-12-03 12:40:30 132417

Auktionsnr: 8 358

Varunr: 1 600 579

Konst

Måleri

Målning akvarell signerad Fabre 21 x 26 cm inramad med passepartout

25 kr

Klubbad till budgivare: 132417

Valuta