Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4 785

Varunr: 1 601 490

Konst

Måleri

Oljemålning, signerad Osv. Rusensson, 45x38cm, krackelerad, stötskador på ram

150 kr

Klubbad till budgivare: 132417

Valuta