161 - 180 av 195
1...8910 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 januari 2020

Klubbad för

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart tyg med invävt monogram, 26x18cm.

500 kr

Utrop: 550 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x27x22cm, dragkedjan utbytt, vinatge från 80-talet.

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sac Plat, Epi, svart läder, 35x37x10cm, bruksslitage.

Utrop: 4 200 kr

ARMBAND, HERMÈS, Jumbo, brunt läder, spänne i vitmetall, längd 17cm.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRYS, vintage, 100% cashmere, 140x30cm, beige, svart rödrutig, ett litet hål.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRYS, vintage, 100% lammull, 140x30cm, mörkgrå rutig.

550 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, monogram canvas, 34x25x18cm, dragrem ej original, slitage, lädret har sprickor, vintage från 1992.

4 700 kr

Utrop: 2 400 kr

VÄSKA, CÉLINE, monogram canvas, brunt läder, 40x21x21cm, lås samt nyckel, lädret har några sprickor, vintage,

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, c.124/55, 57 19, bågar i vitmetall, grå glas, ask.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart kaviar läder, detaljer i vitmetall, 15x9cm, hologrammärkt 15757098, 10st kontokortsfack, mynt, sedel, bruksslitage.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

ÖRHÄNGEN, HERMÈS, Boutons D´Oreilles, sterling silver, stift, vikt 6,3g, originalask, kvitto från 2016.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, svart quiltat läder, detaljer i gulmetall, 26x14x7cm, B293, vintage ca 80-tal.

15 000 kr

Utrop: 17 000 kr

Kläder Skor

SKOR, VALENTINO, Garavani, Rockstud Pump, svart läder, nitar i gulmetall, stl 37, klack 10cm, skopåse, kartong.

3 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Decollete, pumps, svart läder, stl 39, klack 10cm, klackstift, skopåse, kartong.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

RING, GUCCI, sterlingsilver, stl 17,25 mm, vikt 17,9 g.

600 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MISSONI, 100% siden, 160x45cm, svart, ros, grön.

650 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MATTHEW WILLIAMSON, 100% siden, 170x45cm, flerfärgad.

400 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MARC JACOBS, 100% siden, 170x20cm, mörkblå, turkos, fransar.

225 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, GUCCI, svart nylon, svart läder detaljer i vitmetall, 36x27x13cm, äldre modell, bruksslitage.

Utrop: 800 kr

VÄSKA, GUCCI, svart läder, stel axelbåge i vitmetall, 23x25x8cm, äldre modell, ca 90-tal, bruksslitage.

700 kr

Utrop: 800 kr