1941 - 1955 av 1 955
1...969798 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 januari 2020

Klubbad för

Knivar 10st S830 498,2g 186mm, blad i rostfritt stål, besticklinda

Utrop: 1 800 kr

Gafflar 10st S830 324,2g 172mm, i besticklinda

Utrop: 1 800 kr

Laptop, Microsoft Surface Pro, 256gb, ram: 8gb, Intel Core, 12,3 tum, laddare, avtagbart tangentbord, Window 10 pro, Sn: 046610481253

Utrop: 5 700 kr

Ljusstakar 2st, Martin Artedius, tenn, Norrköping 1802, skeva, sprickor, 1 ljusmanschett sitter fast

Utrop: 2 100 kr

Vinylskivor 14st, The Beatles Box Stereo, flertal oöppnade, med bok

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Lonesome", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 34,5x27,5cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Twinangels", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 34,5x28cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk "Happy Couple", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019 37,5x28cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Thyroid", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 29,5x37,5cm

Utrop: 250 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Cosmoflash", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 39,5x39,5cm

Utrop: 250 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Cosmolight", Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 39,5x39,5cm

Utrop: 250 kr

Akryl, Yvonne Kristina Lindvall, Akryl på duk, "Sorry", kartongbaksida, Utställd på Liljevalchs vårsalong 2019, 40x29,5cm

Utrop: 225 kr

Pokal S830 496,4g höjd 160mm, graverad, skador finns

Utrop: 2 700 kr

Oljemålning, H.Smith, Olja på duk, 58x38,5cm, 79x59,5cm med ram, krackeleringar och fläckar på duk

700 kr

Utrop: 850 kr

Mobiltelefon, Apple, Iphone XS Max, 512gb, Ask, saknar laddare och hörlurar, Sn: F2LXC7DVKPH8, IMEI 1: 357289091248441, IMEI 2: 357289091389872,1 mindre repa på skärm,Icloud låst.

3 600 kr

Utrop: 50 kr