1661 - 1671 av 1 671
1...828384 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2020

Klubbad för

Silver S925 Ring med farohar, reglarbar Hängen 2st med stenar 12,6g

Utrop: 375 kr

Armband figaro 18K 5,6g, defekt

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K 16,3g, defekt graverat med stenar

Utrop: 6 300 kr

Kedja bismarck 18K 8,1g 43,5cm

Utrop: 3 400 kr

Armband xlänk 18K 19,9g 19cm

Utrop: 8 200 kr

Parti silver S925 42,1g

Utrop: 250 kr

Klockor Diesel

Diesel 5 Bar ref. DZ-1781 snr. 251703 Ø45mm, quartz, stållänk, lite slitage

Utrop: 500 kr

Klockor Gant

Gant ref. 7063 Ø45mm, quartz, natoband med dykring

Utrop: 500 kr

Klockor Gant

Gant ref. 1120 Ø43mm, quartz, dag/datum, lite repor på glaset

350 kr

Utrop: 425 kr

Damur i silver S925 med stenar quartz Ø23mm, krona aningen defekt, totalvikt 46,9g

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Tissot Goldrun 18K Ø33mm, quartz (batteribyte krävs), datum, läderband med spänne original, graverad

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr