Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas online | |
Auktionsstart | 2020-02-04 13:00 |
Visning startar | 2020-02-03 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 4 204
Varunr: 1 621 376
Konst
Måleri
Oskar Bergman (1879-1963) Akvarell, vårmotiv daterad Maj 1939, mått 27x38cm, inramad utan passepartout med glas, smärre skador på ramn. Hämtas och visas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
2 900 kr
Återropad av säljaren |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.