2021 - 2034 av 2 034
1...100101102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 februari 2020

Klubbad för

Parti silver S830 249,1g, 5 delar, graverat

Utrop: 1 400 kr

Sockertång S830 22,7g 108mm, modell Eva

100 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång S830 18,5g 100mm, modell Tornedal COP

175 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång S830 15,5g 110mm, modell Prinsess

100 kr

Utrop: 100 kr

Sockertång S830 20,1g 95mm, modell Rosen

Utrop: 125 kr

Parti silver S830 6 delar 1191,9g graverat, defekt

Utrop: 6 500 kr

Skedar 12st S830 673,0g 213mm, monogram

Utrop: 3 600 kr

Breitling, (100M/330FT) Chronometre, Galactic 32, damur, stål, 32mm, quartz, datum, diamantindex, pilotlänk, Sn: 1255223, Ref: A71356, box och kartong, cert Augusti-2011, manual, batteribyte krävs

Utrop: 18 000 kr

Teset, Mariage Freres Paris, Art Deco 1930, 3 delar, tekanna höjd ca 150mm, gräddkanna höjd ca 85mm, bruksslitage

750 kr

Utrop: 800 kr

Digitalkamera, Nikon, Coolpix S7000, snr: 40062400, med fodral, repig skärm, saknar laddare

600 kr

Utrop: 750 kr

Soundbar, Digital movie 75, Canton DM 75, inköpt 2017, med kontroll & kablar, manual, ej funktionstestad, snr: SO187298, 72,5x32cm, ej på visning

Utrop: 1 700 kr

Mobiltelefon, Apple, Iphone SE 2016, 32gb, A1723, mnr:MP822KS/A, snr: DX3VWDP4HTVL, systemåterställd, saknar laddare, imei: 356605088919333

Utrop: 1 400 kr

Olja/akryl på duk, Ragnar Johansson (1913-1997), landskap, "Höstfjäll", motiv 54x27,5cm, mindre krackeleringar på duk, ram skadad

650 kr

Utrop: 500 kr

Olja på duk, H. De Bruycker, 1929, "Der Winrer schickr seine Vorboren", landskap, motiv 44x34mm, smärre ytslitage, ram mindre skador

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr