Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 129

Varunr: 1 625 423

Konst

Måleri

Olja på duk, Bo Örn (1949), signerad , abstrakt komposition 45x60cm, i ram. VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6. BETALAS PÅ KAPLANS.

500 kr

Klubbad till budgivare: 119685

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.