21 - 40 av 949
123...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 februari 2020

Klubbad för

Ring 18K 1,5g Ø17¾ med diamanter 17xca0,00375ct

Utrop: 900 kr

Armband X-länk 18K 17,1g 18,8cm

Utrop: 7 100 kr

Kedja Venezia 18K 2,4g 42,2cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 6,4g Ø17½ med grön sten, något skev i skena, repor i infattning

Utrop: 3 500 kr

Parti guld 18K 14,0g graverat skadat

Utrop: 5 300 kr

Ring Slät 18K 4,9g Ø20¼

Utrop: 2 900 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g ca2,6cm

Utrop: 1 000 kr

Örhängen 14K 2,1g Ø 7mm med vita stenar

550 kr

Utrop: 700 kr

Örhängen 10K 1,9g 1,4cm Filigran

375 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 1,9g Ø17½ med vita stenar (slitna)

Utrop: 1 100 kr

Klockor Lagonda

Damur Lagonda 18K brv 14,0g manuell, armband i stål

Utrop: 1 200 kr

Matskedar 10st, S830 405,8g 182mm, modell Rosenholm med originalförpackning

3 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Matgafflar 10st, S830 377,9g 181mm, modell: Rosenholm med originalförpackning

2 500 kr

Utrop: 2 100 kr

Matknivar 10st 497,1g 199mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt stål med originalförpackning

2 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Efterrättskedar 4st, S830 102,7g 152mm, modell: Rosenholm (en sked med gravyr) med originalförpackning

700 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 2st, S830 33,5g 120mm, modell: Rosenholm med originalförpackning

Utrop: 200 kr

Klockor Bordsur

Bordsur S833 496,8g H:ca16cm, B:ca8cm, D:ca5,5cm, stämplad HJ. Fagerroos år 1858, urtavla i emalj

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Guldtacka "Swiss Bank Corporation" 999,9 24K 2,0g ca: 1,1x1,9cm

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,0g Ø16½, med diamant 1xca0,23ct, graverad

Parti guld 18K 8,4g skadat/graverat med stenar