201 - 212 av 212
1...91011 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 13 februari

Klubbad för

Kläder Stövlar

STÖVLAR, SALVATORRE FERRAGAMO, rutigt tyg, svart läder, stl 8½,

Utrop: 600 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, UGG, brun mocka, sherling foder stl 8, 39. kartong, bruksslitage.

350 kr

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Eva TF 374, 61 10, vita skalmar, lilatonade glas, etui.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 27N, 55 22, svarta bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, CHLOÉ, CE750S, 001, 55 20, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui, ytterkartong.

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, LOEWE, LW40018, 52A, 53 21, melerade bågar, svarta glas, etui.

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0178S 004, 54 25, bruna och svarta bågar, svarta glas, dustbag, etui.

Utrop: 1 600 kr

SOLGLASÖGON, DIOR, Dior Color Quakel, 1FDQT 145, bågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui, ytterkartong,

Utrop: 1 600 kr

SKIDGLASÖGON, GUCCI, grön/röd resår, svart glas (repor), dustbag, ytterkartong,

550 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, SPR 16R, 56 19, svarta bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, SEE BY CHLOÉ, blått, brunt läder, detaljer i gulmetall, 30x18x6cm, slitage.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, CHLOÉ, CL2125 C01 135, svarta bågar, svarta glas.

Utrop: 800 kr