421 - 440 av 459
1...212223 Gå till

Avslutad | Lilla Klockor – Torsdag 2 april 2020

Klubbad för

Klockor Swatch

SWATCH, Standard Gents, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1989, etui.

200 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chrono, Silver Star, Ref nr. SCN102, kronograf (defekt), herrur, 37,3 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat läderband, originalspänne, ca 1991, etui.

175 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Swatch

100 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Swatch

SWATCH, damur, 25 mm, plast, quartz, plexiglas, OBS: batterilucka saknas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1987, etui.

100 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Specials, Chandelier, designad av Matteo Thun, Ref nr. GZ125PACK, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, glasställ, ca 1992, träbox. Limiterad och numrerad (Nr. 13352/49999).

175 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Christmas Specials, Hocus Pocus, Ref nr. GZ122PACK, designad av Higashi-Glazer, unisex, 33,9 mm, plast, quartz, plexiglas, integrerat plastband, originalspänne, ca 1991, plåtbox, ytterkartong. Limiterad och numrerad (Nr. 11229/14999).

275 kr

Utrop: 400 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

URTAVLOR, 18 st. diverse märken och storlekar.

1 700 kr

Utrop: 200 kr

Klocktillbehör Rolex

URTAVLA, till Rolex Day-Date, grå/index, passar Ref nr. 118239, inklusive tim/minutvisare (sekundvisare saknas).

Utrop: 1 400 kr

Klocktillbehör Omega

ORIGINALLÄNK, till Omega Seamaster Diver 300, "Commander´s Watch", stål, passar till Ref nr. 212.32.41.20.04.001, viklås, Ref nr. STZ012061/IJB-50, bredd 20 mm, längd 184-190 mm.

Utrop: 4 400 kr

FICKUR, 50 mm, Boett nr. 7262, silver, ankargång, nyckeldragare, skadad urtavla, gravyr, bucklor, ca 1890.

125 kr

Utrop: 200 kr

HERRUR, 32,5 mm, Boett nr. 1064, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, skadad boett, ca 1950, metallänk ej original.

50 kr

Utrop: 100 kr

MORMORSUR, 33,5 mm, Boett nr. 104406, silver (0,800), cylindergång, skadad urtavla, defekt, gravyr, bucklor, ca 1910.

Utrop: 75 kr

Klocktillbehör Tissot

BOX, till Tissot herrur, blå, 116 x 95 x 55 mm, ca 1975.

250 kr

Utrop: 100 kr

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega herrur, röd, 105 x 82 x 57 mm, ca 1985.

200 kr

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega damur, svart, 95 x 95 x 32 mm, ca 1965.

150 kr

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Rolex

RESEETUI, Rolex, med plats för 2 st. armbandsur, brunt läder, 130 x 95 x 55 mm, kartong.

3 000 kr

Utrop: 650 kr

Klocktillbehör Maurice Lacroix

KULSPETSPENNA, Maurice Lacroix, svart, box, ytterkartong.

150 kr

Utrop: 175 kr

Klocktillbehör Omega

KULSPETSPENNA, UMA, "Omega", svart, kartong.

475 kr

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Omega

400 kr

Utrop: 250 kr

Klocktillbehör Omega

ANTECKNINGSBLOCK, Omega, 100 mm, blanka blad med logotyp, blanka blad med logotyp

225 kr

Utrop: 175 kr