Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2 195

Varunr: 1 640 288

Klockor

Emporio Armani

Emporio Armani, Renato, armbandsur, stål, 46mm, quartz, ref. AR-2460, snr. 111207, kronograf återställer ej korrekt, datum, mineralglas små repor, index bit lös, bruksskick, fjärilslås

225 kr

Klubbad till budgivare: 133885

Valuta