2181 - 2200 av 2 239
1...109110111112 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 april 2020

Klubbad för

Hänge S835 5,8g med stenar

275 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 12st S830 615,4g 178mm, modell Olga, bordsskedar, repiga, fodral

Utrop: 3 400 kr

Ring S830 4,7g Ø17¼ med stenar

200 kr

Utrop: 50 kr

GPS, Garmin Nüvi 2689LMT, snr: 3Z5034330, kablage, vindrutemontering, manual, kartong, för Europa

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Hänge S925 2,2g med sten

Utrop: 75 kr

Brosch S925 14,2g

250 kr

Utrop: 100 kr

Kedja S925 5,6g defekt

Utrop: 50 kr

Hänge S925 8,9g, med sten

Utrop: 200 kr

Örhängen 1par S925 6,0g, med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Klänning, Calvin Klein, strl 2

Utrop: 450 kr

Parti silver S813 665,3g graverat

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 7,6g graverad

Utrop: 3 400 kr

Figuriner 5st, Lisa Larson (1931-), "All världens barn", keramik, höjd ca 11-13,5cm

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), "Malin" ur Larsons ungar, keramik, höjd ca 18,5cm

1 300 kr

Utrop: 375 kr

Tissot 18K Ø21mm, quartz, datum, med läderarmband, graverad, batteriebyte krävs, box

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Oskar Bergman (1879-1963), akvarell, vårmotiv, "maj 1949", mått motiv 52,5x39cm, smärre skador på ram

5 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Parti silver S830 6855,0g 187delar, graverat, defekt, knivar ihåligt skaft & rostfritt blad

Utrop: 36 000 kr

Hänge 18K 0,5g med sten

Utrop: 200 kr

Orrefors, Gunnar Cyrén, skål, kristall, Ø235mm, höjd ca 135mm, modell Sofiero, graverad "För Nit och Redlighet i Rikets Tjänst", cert, trä-schatull mahogny, hämtas och visas på Sefina, Dragarbrunnsgatan 53 Uppsala

700 kr

Utrop: 700 kr

Örringar ett par 18K 0,4g

Utrop: 175 kr