1721 - 1740 av 1 788
1...868788...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Kedja pansar 18K 2,7g 38,5cm

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,6g Ø16½ med diamanter 25xca 0,005-0,02ct

Utrop: 1 600 kr

Armband pansar 18K 11g 21cm

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 3,3g, skev med stenar

Utrop: 1 500 kr

Armband 18K tvåfärgat 16,5g 19cm

Utrop: 7 600 kr

Kedja bismarck 18K 5,4g 42cm

Utrop: 2 500 kr

Hänge 18K 2,0g, kors mönstrat

Utrop: 900 kr

Hänge 18K vitguld 4,1g med diamanter 25xca0,01ct, hjärta

Utrop: 2 600 kr

Kedja venezia 18K vitguld 2,6g 42cm

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K 1,1g

Utrop: 500 kr

Armband pansar 18K 15,1g 21,5cm

Utrop: 7 000 kr

Ring 18K vitguld 3,3g Ø18½ med diamanter 10xca0,01ct och sten

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K vitguld 3,4g Ø18½ med diamanter 10xca0,01ct och sten

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K tvåfärgad 15g Ø21 med diamanter 2xca0,02-0,03ct och sten

Utrop: 6 900 kr

Omega Geneve Automatic 14K Ø34mm, datum, automat, defekt saknar glas och fungerar ej, bruttovikt 32,9g

5 600 kr

Utrop: 2 600 kr

Klocklänk 18K 36,4g meshlänk

Utrop: 16 800 kr

Novus 18K damur, Ø22x21mm, manuell med slitet läderband, bruttovikt: 14,4g

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Klocklänk 18K 35,6g xlänk

Utrop: 16 400 kr

Omega Constellation 18K Chronometer Offically Certified Ø35mm, automat, 1960-tal, originalglas (med repor), urtavla i guld, utbytt krona, repig boett, bruttovikt: 49,8g

12 800 kr

Utrop: 12 600 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani ref nr. AR-0546 Ø43mm, quartz, kronograf (nollställer ej korrekt), datum, stållänk, repigt glas

350 kr

Utrop: 425 kr