1761 - 1780 av 1 788
1...888990 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Axelremsväska Love Moschino med dustbag i gott skick

450 kr

Utrop: 550 kr

Konstbok Pablo Picasso - Målning och grafik, utgiven av Stureförlaget numrerad 188/999, skyddsomslag med visst slitage

225 kr

Utrop: 50 kr

Konstbok Salvador Dali Bilder till Bibeln, utgiven av Stureförlaget, numrerad 63/999 1975

325 kr

Utrop: 50 kr

Skeppsur och Barometer Schatz Tyskland 1900-tal, runda urhus av mässing, klockan med vit urtavla och romerska siffror, märkt Royal Mariner, barometern med termometer, diameter 15,5 cm monterad på träskriva med namnplakett och graverat företagsnamn

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband S925 6,3g "Love" med stenar

Utrop: 150 kr

Armband S925 6,9g 18cm med stenar

150 kr

Utrop: 150 kr

Örhängen ett par S925 2,1g evighetstecken

Utrop: 100 kr

Ring 9K tvåfärgad 3,6g Ø17, graverad

Utrop: 800 kr

Armband Snö of Sweden 20cm

Utrop: 50 kr

Armband Snö of Sweden 19cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Edblad stål 18cm, i låda

Utrop: 75 kr

Armband Edblad i stål 19cm

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par Dyrberg Kern, gulmetall

Utrop: 75 kr

Parti bijouterier, örhängen och halsband med hänge

25 kr

Utrop: 50 kr

Plånbok Guess skinn med detaljer i metall, defekt i knäppning

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobil Samsung Galaxy S9+ SM-G965F/DS 64GB snr. RF8K2021L7T imei: 352419092314109/ 352420092314107 64GB med laddare och box, fabriksåterställd

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Hörlurar Urbanears bluetooth, laddare saknas

Utrop: 225 kr

Hörlurar JBL modell: E55BT bluetooth, med usb kabel i kartong med tillbehör

325 kr

Utrop: 275 kr

Apple TV 4K, modell A1842 MQD, 32GB, strömkabel, laddsladd, kontroll, instruktioner, i box, snr. C07Y4ECEJ1WFHY/A, allt i nyskick med plasten kvar

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 PS4 modell: CUH-1116A snr. 03-27452246-5825930 500gb, med sladd, lite slitage

850 kr

Utrop: 900 kr