1041 - 1054 av 1 054
1...515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april

Klubbad för

Hänge Krucifix 18K 1,0g

375 kr

Utrop: 450 kr

Zenith 18K Ø17mm, quartz med integrerat armband 18K 17,5cm 32,4g, Snr: 601490051, fungerar inte

9 300 kr

Utrop: 11 200 kr

Ring 14K 2,8g Ø17½ med sten, skev

750 kr

Utrop: 900 kr

Armring 14K 17,0g Ø4,5-5,5cm, öppen modell, lite skev

Utrop: 6 100 kr

Smycken Kedja

Kedja 14K 7,1g 42,5cm

Utrop: 2 400 kr

Ring 14K 2,6g Ø16½ med grön sten

Utrop: 900 kr

Övrigt Klockkedja 14K 16,7g 83cm, dubbelradig

Utrop: 6 000 kr

Ring 14K 3,8g Ø17 med grön sten

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier Efva Attling S925 17,5g 42cm Sic Itur Ad Astra

375 kr

Utrop: 450 kr

Armband Hermes Paris Orange Clic Clac H i original ask med dustbag och snöre

4 200 kr

Utrop: 3 200 kr

Fältur 90 herrur Ø45mm, militärklocka, Art nr: 37938 i box med extra länk och instruktionsbok, quartz

700 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive, herrur, 42mm, stål, quartz, kronograf, datum, safirglas, stållänk med viklås, mindre repor i glas

Utrop: 600 kr

Breitling Superocean II Automatisk, safirglas, datum, stål, bruksslitage på länk, A17392 Snr: 6019384, med box, extra länkbitar, cert (ej läsligt)

Utrop: 22 000 kr

Laptop Macbook Pro A1502, processor: 2,7GHz Intel Core i5, RAM: 8GB, grafik: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB, snr: C02TH3RRFVH3, med laddare (ej original) i orginalkartong, kvitto. Lösenord: hansolof1111, 1 Trådlös mus Mac A1296

3 700 kr

Utrop: 3 000 kr