Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
1 600 kr 2020-05-02 14:40:15 169621
1 500 kr 2020-04-29 22:03:15 112246

Auktionsnr: 188

Varunr: 1 603 918

Klockor

Baume&Mer

BAUME & MERCIER, Geneve, Catwalk, Cal 5057, Serie nr. 2872703, Ref nr. MV045197, damur, 24 x 26 (32) mm, stål, quartz, safirglas (nagg/repor), integrerad originallänk, viklås, Ref nr. PBCB, längd 160 mm, ca 2000.

1 600 kr

Klubbad till budgivare: 169621

Valuta