Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 49

Varunr: 1 650 247

Silver

Ljusstakar

LJUSSTAKAR, ett par, silver, tvåarmade, arbetad yta, Jugend, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, höjd 18 cm, vikt 471 g.