Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 87

Varunr: 1 652 408

Ädelstenar

Övrigt

ÄDELSTENAR, 17 st, olika slipningar, 45,29 ctv, 5 safirer, 4 zirkoner, turmalin, citrin, 2 ametister, 4 granater, etui, flera med slitage och nagg.

7 600 kr

Klubbad till budgivare: 104442

Valuta