Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
9 800 kr 2020-05-23 12:48:48 167771

Auktionsnr: 248

Varunr: 1 654 812

Ädelstenar

Safirer

PARTI SAFIRER, 96,06 ctv, olika slipningar och storlekar, flera med nagg och skador.

9 800 kr

Klubbad till budgivare: 167771

Valuta