1301 - 1316 av 1 316
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj 2020

Klubbad för

Ring med stenar 14K Ø18 brv 9,7g

Utrop: 3 500 kr

Ring trefärgad med stenar 14K Ø17¾ brv 7,5g

Utrop: 2 600 kr

Laptop Asus cromebook C201p med laddare klistermärken på locket med laddare och mus snr FBNLCX16605347D

600 kr

Utrop: 500 kr

Diverse mynt s400 185,9g

Utrop: 450 kr

2 minnes mynt nom. värde 150 4st medaljer s925 340,2g

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

MODELLBIL, Mercedes Benz 300, Prämeta, Kölner Automodelle, Tyskland, 1950-tal. saknar nyckel blinkers och kylarornament

450 kr

Utrop: 300 kr

Oreba armbandsur manuell liten sekundvisare plexiglas slitet läderarmband

300 kr

Utrop: 200 kr

Ring med stenar s925 Ø 19 6,8g

175 kr

Utrop: 200 kr

Mynt 2kr 1939 2st 1kr 1915 s800 29,7g

150 kr

Utrop: 150 kr

minnesmynt s830 18,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Cyklar

Mountainbike Gt Aggressor Expert 29tum neon grön 2018, 21 växlar skivbroms fram och bak stöd med kvitto2018-08-15 snr CM18A003427. Ej med på visning.

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Handväska ADAX i brunt skinn skavt vid knapp H: ca 28cm B: ca 11 cm ingår en korthållare med dustbag

500 kr

Utrop: 600 kr

Sjal Kenzo Ull Röd L: 155 cm B: 42 cm trådig bruksslitage

375 kr

Utrop: 200 kr

Sjal Maxmara Brun/Beige L: ca 200cm B: ca 47 cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Sjal Kenzo Blå/Grön L:182 cm B: 67 cm

300 kr

Utrop: 600 kr

Sjal Kenzo L: ca 182 cm B:ca 66 cm bruksslitage

375 kr

Utrop: 300 kr