661 - 668 av 668
1...323334 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2020

Klubbad för

Knivar 2st gafflar 2st Global modell GT-102 i kartong

600 kr

Utrop: 500 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up röd, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Orange, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

850 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Rosa, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Röd, Läppstift, design: Åsa Jungelius, höjd: 20,5cm, signerad och numrerad 2096907

850 kr

Utrop: 400 kr

Certina DS Podium, herrur, 40mm, quartz, kronograf, safirglas ref nr 536.7129.42.69, boett nr RKP-BC-32238 med läderarmband, box och kartong

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Onsa 18K vitguld, damur, 17x23mm, manuell med integrerad länk 18K vitguld 17cm brv 42,2g

Utrop: 16 600 kr

Macbook Air mod A1466, 1,8GHz intel core i5, 8GB, 1600 MHz, DDR3, snr fvhv512j1wk, med laddare och fodral, kod 12345, ej återställd

3 900 kr

Utrop: 3 300 kr