1141 - 1160 av 1 169
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2020

Klubbad för

Ring 21K 2,5g defekt

Utrop: 1 500 kr

Kedja 18K 7,4g defekt

Utrop: 3 600 kr

Ring 14K 6,0g, med stenar, defekt

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 4,9g graverad, defekt

Utrop: 2 400 kr

Armband Bismarck 18K 34,5g 19,5cm bredd 0,9cm

Utrop: 16 000 kr

Armband 18K 32,8g defekt

Utrop: 15 400 kr

Ring 18K 4,9g med prinsesslipad diamant 1xca0,05ct, defekt

Utrop: 2 400 kr

Armringar 2st 18K 16,8g Ø64mm

Utrop: 7 800 kr

Armband Bismarck 18K 15,7g, med 7 berlocker, defekt

Utrop: 7 300 kr

Tissot 18K Ø34mm, quartz, datum, graverad, ask, batteriebyte krävs

3 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Klockor Festina

Festina W.R 100m Ø43mm, quartz, datum, stål

Utrop: 500 kr

Klockor Antima

Antima 18K Ø21mm, quartz, datum, med armband X-länk 18K, brv 18,8g, graverad, ask, batteriebyte krävs

Utrop: 6 600 kr

Fat, Britt-Louise Sundell (f. 1928-2011), Ø320mm, Gustavsberg, numrerad 65/75 stengods

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål, Stig Lindberg (f. 1916-1982), Ø200mm, Gustavsberg

Utrop: 600 kr

Figuriner 4st, Lisa Larson (f.1931-), "All världens barn", Gustavsberg, höjd ca 11-13,5cm, keramik

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Hörlurar Marshall Major III, trådlösa, kartong, manual, laddningskabel

550 kr

Utrop: 375 kr

Träningsklocka Fitbit Versa, Ø40mm, Mnr: FB505, kartong, laddare, manual,

450 kr

Utrop: 550 kr

Träningsklocka Polar 2P M430 Ø38mm, snr: C9102W1355029, rnr: 5472922D, kartong, laddare, manual

550 kr

Utrop: 550 kr

Träningsklocka Polar Vantage M Ø46mm, rnr: 5956742C, snr: C9193D1458133, laddare, 3 mindre repor på glaset

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Samlarkniv, OS Lillehammer 1994, slida i läder, skaft i trä, graverat blad, totallängd kniv ca 125mm. Ej på visning

700 kr

Utrop: 850 kr