Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6 305

Varunr: 1 661 549

Keramik

Övrigt

Figurin, sovande pojke med pijamas och nalle, längd 17cm, signerad Royal Copenhagen Denmark, defekt, lite nagg på undersidan av foten

150 kr

Klubbad till budgivare: 100635

Valuta