Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
4 000 kr 2020-06-27 11:12:31 142642

Auktionsnr: 18

Varunr: 1 656 575

Smycken

Ring

RING, 14K guld, safir, gammalslipade diamanter ca 0,50 ctv, stl 16,75 mm, vikt 3,6 g. safiren med nagg och slitage.

4 000 kr

Klubbad till budgivare: 142642

Valuta