Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 14

Varunr: 1 665 003

Smycken

Örhängen

ÖRHÄNGEN, 18K guld, 2 briljantslipade diamanter ca 1,80 ctv, ca TW/VS, franska stämplar, clips, vikt 12,7 g, 1 sten med nagg vid rondisten, 1 sten med nagg på kulett.

49 000 kr

Klubbad till budgivare: 38761

Valuta