Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 4

Varunr: 1 680 713

Klockor

Rolex

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 179174, Serie nr. V118062, Cal 2235, Verk nr. A 2731216, Boett nr. 2320, damur, 26 mm, stål/vitguld, automatisk, safirglas (repor/nagg), datum, Jubileelänk, viklås (Crownclasp), Ref nr. 63130-PJ9, cert, december 2010, box. ytterkartong.

34 500 kr

Klubbad till budgivare: 224277

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.